Tagasiside

★★★★★
Kui hoiduda kinni rahast siis peaks ütlema, et selles kohas sai seda lõbu kõhvasti rohkem kui see tegelt väärt oleks. Tünn ja saun oli mega hea. Kõige rohkem üllatas mind suveköök mida ei olnud veel märgitud kodulehele , kuid seal oli kõik olemas, lusikatest ahjudeni.
- Jürgen

★★★★★
Mõnus koht, kus perega puhkust veeta. Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Campingud olid väga puhtad ja korralikud, saime väliköögis endale ise süüa teha ja pesemisvõimalused olid samuti väga head. Lähedal asub väga kihvt Eiffeli torn, mida tasub kindlasti külastada ja rannad olid ka jalutuskäigu kaugusel. Ühesõnaga, kui olete Hiiumad külastamas, soovitan kindlasti Ratturi talus ööbida.
- Heli

★★★★★
Imeline koht kus perega puhkust veeta! Oleme käinud abikaasaga kahekesi ja ka lapsega, järgmisel suvel kindlasti tuleme uuesti. Kämpingud on puhtad ja seal on väga mõnus magada, pesemisvõimalus on super ja väliköök annab võimalusi grillida ja ise süüa teha. Ei jõua juba järgmist suve ära oodata!
- Kirke

Jaana

★★★★★
Üliäge koht puhkuse veetmiseks. Peremees on lahke ja lõbus, kohvikus on maitsvad söögid ja meeldiv teenindus. Majutuseks toad ja kämpingud on puhtad ning mugavad. Soovitan soojalt
- Jaana

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Teised meist
5.0 rating based on 12,345 ratings
Overall rating: 5 out of 5 based on 4 reviews.

Teie tagaside on meile väga olulise tähtsusega!